Zaloguj lub zarejestruj się
Wieści

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzoną już informację z Citadel Studios, o przesunięciu terminu uruchomienia gry Legends of Aria - w wersji Closed Beta 1 - na dzień 31 stycznia br., z uwagi na konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac optymalizacyjnych zarówno po stronie okodowania serwera jak i klienta gry.

Z uwagi na powyższe, na ten sam termin przesunięta zostaje Beta 1 LoA na shardzie MoonGate. Do tego czasu, zapraszamy do zapoznania się z podstawami gry na stale działającym testowym serwerze w wersji Final Alpha.

Szczegółowy opis sposobu połaczenia z naszym shardem gry Legends of Aria znajdziecie pod tym adresem

Śpieszę poinformować, iż zgodnie z otrzymaną z Citadel Studios informacją, wejście Legends of Aria w fazę beta 1  ustalono wstępnie na dzień 15 stycznia 2018.  Przypuszczalnie, w tym samym terminie nastapi upgrade serwera MoonGate, celem zapewnienia obługi gry w tej wersji.

Do tego czasu, z drobnymi przerwami technicznymi i bez wipe - nasz serwer pracować będzie w fazie Final Alpha. 

Poniżej publikuję 3 zdjecia z wersji beta gry. Fenris nie może się już doczekać :)

Miło nam poinformować, iż już w styczniu 2018, Legends Of Aria na serwerze MoonGate wkroczy w fazę developerską Beta 1. 

Wejście w ten etap, oznaczać będzie spore urozmaicenia w świecie gry. Wprowadzenie dwóch nowych dużych miast - Helm i Pyros, nie tylko zwiększy pojemność serwera, ale wzbogaci ogólny charakter obszarów Południowych Obrzeży i Wschodniej Granicy. Wraz z Citadel Studios koncentrujemy się na podziale świata na mniejsze obszary o zróżnicowanych wizualnie strefach. Wspólnie z administratorami z całego świata opracowujemy koncepcje charakterystyk dla każdego z tych obszarów, aby ożywić nasz wspólny świat na zupełnie nowe sposoby.

Beta 1 to  również kilka nowych inicjatyw po stronie mechaniki gry. Trwają prace optymalizacyjne w zakresie ruchu postaci i NPC, aby sprawiał on wrażenie bardziej płynnego. Nowy System Rozgłosu powinien zachęcać graczy do angażowania się w różnego rodzaju zachowania - w sposób wciągający i satysfakcjonujący. Planowane są daleko idące ulepszenia w obszarze walki konnej, przy jednoczesnym rozwoju możliwości walki wręcz. Zmodernizowana zostanie metodyka rozwoju postaci aby zapewnić łagodniejszy postęp, zachęcający jednocześnie do potyczek z stworami bliżej własnego poziomu umiejętności - w miejsce walk z przeciwnikiem nie wymagającym wiekszego wyzwania.

Przemiany w grze, obejmą również interfejs postaci. Kontynuujemy dążenia do stworzenia minimalnego graficznie interfejsu użytkownika, który zapewni szerokie spektrum mozliwości. W listopadzie zakończone zostały m.in. prace nad graficzną koncepcją nowych skórek LoA UI,  co umożliwia podjęcie prac nad przekształceniem okien gry w sposób zapewniający ich bardziej atrakcyjny wygląd. 

W oczekiwaniu na betę 1,zachęcamy już teraz do logowania się i testowania gry w fazie Final Alpha.

Mapa Drogowa Beta 1:

  • Nowe, rozległe obszary gry w strefach Południowych Obrzeży i Wschodniej Granicy
  • Wzbogacenie geografii świata gry
  • Dwa nowe,duże miasta Helm i Pyros 
  • Zmodyfikowane katakumby
  • Modyfikacje poruszania się postaci gracza i NPC, zmiany w zakresie ścieżek rozwoju
  • Wzbogacenie warstwy fabularnej świata gry
  • Nowy System Rozgłosu
  • Rozbudowa mechaniki UI HUD i nowe skórki LoA UI

Poniżej zamieszczam pierwszy banner oraz button Projektu MoonGate.
Na dniach będziemy go nieco szlifować tak by jeszcze bardziej spełniał oczekiwania.

https://postimg.org/image/kj6bgvnwx/

https://postimg.org/image/5n7s9ihpt/

Link do bannerka w większym wymiarze - https://postimg.org/image/kj6bgvnwx/

Prosimy Was bardzo o zachęcenie znajomych, przyjaciół i zaprzyjaźnionych z Wami grup do zainteresowania naszym wspólnym projektem :)

Być może banner i buttonik okaże się - w tym celu - pomocny :)

Przyjaciele,

niezmiernie mi miło poinformowac Was o zakończeniu prac nad implementacją nowej wersji serwera MoonGate : Legenda Of Aria (kompilacja 0.5.1d).

Wraz z nową wersją, okodowanie serwera uzupełnione zostało o szereg poprawek stabilizujących, w tym również obslugę nowej wersji klastra łączącego Was z naszym światem oraz siecią twórcy gry - Citadel Studios. Wyeliminowano również przypadki zawieszania się gry/postaci na etapie ich tworzenia co sygnalizowali nam niektórzy testerzy. Ponadto, w związku z brakiem problemów bazodanowych - podwoiliśmy liczbę postaci które mogą przebywać jednocześnie w poszczególnych strefach/instancjach świata Celador.

Wszystkie osoby śledzące nasz projekt, tym bardziej zapraszamy zatem do gry i testowania naszego serwera!

Fenris a Tu wszystko znajdziesz: http://ultimaonline.pl/forum/m/45552211/viewthread/31047474-moongate-legends-aria...
dzieciak A gdzie go pobrac ?:]
Ostatnie wątki na forum
Kalendarz
January 2018
SMTWTFS
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hit counter
Today: 4 Unique Hits: 7,808
NoticeNotices