WarCry - Polski Serwer Ultima Online, Legends of Aria, World of Warcraft, Black Desert Online, Conan Exiles
Skip

Witajcie ! /aktualizacja/

Dobra nowina!

Powraca Moongate. Polski serwer Ultima Online, wspaniałej gry sieciowej – jednej z prekursorek gatunku mmorpg. Gry, która przez szereg lat, potrafiła zjednać sobie miliony wiernych fanów na całym świecie. Już niebawem /planowana data startu to 1 sierpnia/, staniecie przed mozliwością wkroczenia do wspaniałego świata, który swego czasu stworzył Richard Garriot – i to zupełnie za darmo.

Moongate – który w swojej pierwszej odsłonie powstał na przełomie 2000/2001 roku – uznawany jest do chwili obecnej za serwer, który w historii polskiej społeczności UO – cieszył się największym zainteresowaniem graczy. Jego pierwotne założenia – zbudowanie świata o zasadach oddających jak najbardziej realia serwerów oficjalnych – zdobyły sobie dużą rzeszę fanów, którzy przeżywali na pierwszym Moongate, przez szereg lat, wspaniałe przygody. Żaden późniejszy polski shard nie zgromadził tak dużej społeczności – której członkowie, mimo upływu lat, do chwili obecnej wracają z sentymentem do tamtych czasów.

Nowy Moongate podobnie jak jego pierwowzór postawił sobie za cel pełną zgodność z zasadami serwerów oficjalnych, bez popełniania błędów, których dopuściliśmy się w przeszłości. Cel ten będziemy starać się utrzymać nawet w przypadku własnych pokus. Pozostaniemy jednak otwarci na Wasze – Szanowni Gracze – sugestie w przedmiocie wypracowania najlepszych rozwiązań – w szczególności gdyby rozwiązania te nawiązywać miały do tzw złotych czasów serwerów oficjalnych UO.

Nadchodząca odsłona świata Moongate – będzie miejscem bardzo niebezpiecznym, którego zasady docelowo mają być zgodne z regułami oficjalnego serwera Siege Perilous. Tak, świat Moongate stanie się miejscem gdzie zło i mrok przenikać będzie świat Sosarii w stopniu znacznie większym, niż ma to miejsce na serwerach regularnych. Będzie to świat, w którym PvP wzbudzi w Was chwile prawdziwej adrenaliny, gdzie na wszystkich kontynentach obowiązywać będą zasady Felucci, gdzie nie będzie Trammel, gdzie dobrzy crafterzy będą cennym nabytkiem dla każdej Gildii.

Prace nad nowym serwerem są bardzo zaangażowane (włącznie z obsługą Enhanced Klienta) , serwis internetowy z każdym dniem wzbogacać się będzie o nowe moduły i opcje, wracamy również do obsługi domeny ultimaonline.pl. Na potrzeby naszego projektu uruchomiono również dedykowany, serwer sieciowy podpięty do szybkiego łącza w profesjonalnej serwerowni.

Wierzymy, że wspólnie z Wami stworzymy nowy, wspaniały świat i wielką społeczność, gdzie wzajemne relacje wzniosą się do poziomu zlotów jak miało to miejsce w czasach Pierwszego Moongate.

Nowy Moongate: Perilous zbliża się szybkimi krokami. Stań się jego częścią – serdecznie zapraszamy!

Fenris (niegdyś zwany Melantusem)

Post your comment

Facebook Twitter Pinterest