MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

MoonGate dołączył do projektu Legends of Aria

Przyjaciele, Szanowni Gracze

Niezmiernie miło poinformowac mi, iż w dniu dzisiejszym MoonGate dołączył do projektu nowej gry sieciowej, okrzykniętej mianem Ultimy Online 2 – Legends of Aria (https://www.legendsofaria.com/). Nie bez przypadku zresztą, albowiem pozycja ta w wielu kwestiach nawiązuje do Ultimy a prace nad nią prowadzi m.in. zespół byłych twórców tej gry. 

Na mocy nabytej licencji wydawcy, już w najbliższych dniach planujemy uruchomienie pierwszego w Polsce testowego serwera tej pozycji, wokół której koncentruje się coraz liczniej społeczność UO na całym świecie. Serwer, niezwłocznie po uruchomieniu zostanie zarejestrowany w bazie twórcy gry – Citadel Studios oraz udostępniony Wam do eksploracji z możliwością zgłaszania błędów, które będą sukcesywnie przekazywane twórcom w ramach wewnętrznego forum administratorów pre-alpha z całego świata.

Obecnie gra jest w fazie alpha 3, nie mniej przystąpienie do programu umożliwia nam prowadzenie testów tej pozycji już teraz. Kazdy z graczy posiadający nabytą licencję użytkową gry (patrz – https://www.legendsofaria.com/pledge/) – również będzie mógł dołączyć do wspólnych testów i gry na MoonGate: Legends of Aria.

Zastrzegamy iż z uwagi na prowadzone prace nad grą, nasz testowy serwer może nie być czynny 24h/dobę , nie mniej postaramy się by był aktywny tak czesto jak będzie to możliwe. Wydawca nie wyklucza również mozliwości wipe niektórych elementów gry w toku przejscia z alpha na betę i przed release, w szczególnosci jeżeli będzie to konieczne z uwagi na rozległe zmiany w bazach danych poszczegónych klastrów i shardów w związku z stale rozwijanym oprogramowaniem serwerowym.

Poniżej przykładowe filmy z gry:

Trailer PAX East 2017

Gameplay

Arcanima Server Event

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest