W ramach sugestii kierowanych do nas przez mieszkańców świata MoonGate, w grupie zespołu administratorów poddaliśmy analizie kolejne otrzymane od Was propozycje w konsekwencji czego:
– okres po którym konta Gracza przechodzić będą w status nieaktywności został z dniem dzisiejszym wydłużony z 180 dni do 2 lat;
– podwojono czasookres po upływie którego domki graczy nie objęte automatycznym odświeżaniem ulegać będą zniszczeniu.
Ponadto, od jutrzejszego dnia przywrócone zostaną pierwotne lokalizacje księżycowych bram publicznych w Termur i Tokuno.
Trwają również prace nad ubogaceniem centrum New Magincia, tak bo stało się ono bardziej atrakcyjne/użyteczne dla Was Graczy a tym samym by miasto to przybrało docelowo funkcję faktycznego trade huba.
Więcej w tym temacie – już wkrótce 🙂