MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Zaproszenie do współpracy

Szanowni Przyjaciele.

Z uwagi na systematyczny rozwój naszego projektu, chciałbym tą drogą zaprosić wszystkie osoby, które kreują społeczności gier sieciowych do kontaktu a nami.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, również w zakresie potencjalnej możliwości uruchomienia – w przyszłości – nowych serwerów gier online i włączenia się do innych projektów, kreujących rozrywkę sieciową, która może cieszyć się zainteresowaniem potencjalnych graczy.

Jeżeli współtworzycie podobne do naszego projekty, jesteście związani z serwerami, które np. zapowiedziały zakończenie funkcjonowania – (pozostawiając istniejąca nadal społeczność graczy), lub też wywodzicie się z grona osób zainteresowanych inną grą sieciową – nie funkcjonującą jeszcze w obrębie MMOGspot – prosimy Was o kontakt. Chętnie przeanalizujemy możliwości z tym związane.

Podobnie otwarci jesteśmy na ewentualne propozycje współpracy w zakresie gier przeglądarkowych. Jeżeli tworzycie takowy projekt i szukacie miejsca dla jego rozwoju – prosimy o kontakt. Z chęcią rozważymy możliwość włączenia się w jego realizację .

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest