MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Optymalizacja i dalszy rozwój WarCry: Magoria

Ostatnie dwa miesiące to okres bardzo intensywnych prac nad rozwojem serwera BDO. Nie ustajemy w działaniach zmierzających do rozwoju tej części projektu WarCry skupiając swoje działania nad optymalizacją okodowania tak aby maksymalnie usprawnić pracę naszego wirtualnego świata, zapewniając przy tym stabilność komunikacji na linii serwer-gracze.

Dzięki podjętym intensywnym pracom nad kodem udało nam się znacznie (bo o niemal połowę) ograniczyć zasoby wykorzystywane przez serwer, co z kolei gwarantuje nam możliwość obsługi nawet bardzo dużej ilości jednocześnie zalogowanych graczy. Prace w tym zakresie potrwają jeszcze kilka tygodni, co oznacza, że w okresie wakacji będziemy mogli skupić się już nad implementacją tych aspektów świata WarCry, które jeszcze nie zostały aktywowane.

W wyniku podjętych prac udało nam się również w pełni dostosować nasz serwer do obsługi BDO w wersji Remastered. To prawdziwy krok milowy, albowiem oznacza to, iż mechanika naszego świata koresponduje z kierunkami rozwoju twórców gry dając nam przy tym pewne pola manewru – w przypadku chęci implementacji autorskich, ciekawszych rozwiązań.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w testach nad naszym nowym światem zachęcam do rejestracji konta poprzez nasz nowy CMS (https://bdo.warcry.onl), chociażby krótkiego zalogowania i przesyłania nam informacji zwrotnych, które są dla nas bardzo cenną wiedzą przy planowaniu kolejnych działań rozwojowych.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest