MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Sezon 6: Trud i niepokój

Celadorczycy!

W dzisiejszym dniu wdrożyliśmy na nasz serwer Sezon 6 : Trud i niepokój! Odbywa się on w regionie West Valusia na Południowych Rubieżach i wprowadza do gry nawiedzone kotły, które Gracze muszą zbadać. Sezon ten będzie trwał 60 dni.

Nowe dynamiczne spotkania

Wraz z nadejściem jesieni Nowy Celador staje się świadkiem wyłonienia tajnego sabatu czarownic działającego w Zachodniej Valusii. Jeśli w trakcie przygody natkniecie się na jakiekolwiek pozostawione bez opieki kotły, zachęca się ich do zbadania ich. Uważaj jednak, ponieważ ich właściciele nie traktują lekceważących wścibskich i na pewno będą dość wrogo nastawieni do każdego, kto węszy w pobliżu.

Nawiedzone kotły

Interakcja z kociołkiem może spowodować:

 • pojawienie się jednej z dwóch czarownic (Covener lub Coveness).
 • umieszczenie w Twoim plecaku jednej z magicznych mikstur:
  • Unstable Concoction
   • wybierz miejsce, aby rzucić miksturę i zadać 50 obrażeń wszystkim wrogom w promieniu 3 metrów.
  • Coven Treats
   • wybierz miejsce, aby rzucić miksturę i spowodować pojawienie się smakołyków w promieniu 3 metrów (uwaga, każdy może odebrać smakołyki).

Ponadto, w ramach sezonu wykonywać można różne inne zadania (zlecenia), skutkujące otrzymywaniem tokenów wymienialnych na specjalne nagrody.

Wdrożona aktualnie Strefa Chaosu jest ulokowana w strefie The Brooks.

Nowe sezonowe nagrody

W tym sezonie nagrodą są dwa wierzchowce szkieletowych koni, z których każdy będzie miał charakterystyczny dymny blask w oczach i kopytach. Ciesz się duchem sezonu, ścigając swoich wrogów na naprawdę przerażającym rumaku.

Jako nagrodę PvE gracze mogą zdobyć Szkieletowego Rumaka z Kości Słoniowej.

Jako nagrodę PvP gracze mogą zdobyć Szkieletowego Rumaka Ebony.

Czym są Sezony?

Nowy w Legends of Aria? Sezony dostarczają świeżej zawartości i nagród miesięcznych, do których można uzyskać dostęp, otwierając ikonę zegara słonecznego na pasku menu. Wypełniając wyzwania PVE i PVP, możesz zdobyć do trzech poziomów nagród PVE i PVP w każdym nowym miesięcznym sezonie.

Ogólnie rzecz biorąc, sezony mają na celu nagradzanie Graczy za udział we wszystkich aspektach gry, niezależnie od wybranego przez nich stylu gry. Pozwalają one także naszemu zespołowi na testowanie nowej mechaniki gry i zapewnianie naszym Graczom spójnej zawartości. Z niecierpliwością czekamy na dalsze dzielenie się z Wami kolejnymi nowinkami co miesiąc i mamy nadzieję, że Sezon 6 przypadnie Wam do gustu.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest