MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Garść wiadomości o serwerze T2A/Renaissance

Przyjaciele

w ostatnich dniach podzieliliśmy się z Wami miłą nowiną o przygotowywaniu drugiego serwera gry Ultima Online w konwencji dodatków T2A (Second Age) oraz Renaissance. Ery te określane mianem Er Origin, stanowiły złoty okres gry i czas w którym cieszyła się ona największą popularnością. Kolejne, wdrażane przez twórców zmiany i rozszerzenia, nigdy nie osiągnęły tak spektakularnego uznania jakim cieszyła się klasyczna Ultima wraz z dwoma pierwszymi – wymienionymi dodatkami. Dlatego też, za namową fanów UO skupionych wokół naszego serwisu, postanowiliśmy stworzyć odrębny serwer, który będzie nawiązywał do okresu i reguł, które u wielu z nas pozostają w pozytywnej pamięci, na zawsze kształtując zamiłowanie do gier MMORPG.

Serwer, nad którym pracujemy – o nazwie Britannia – nawiązując do klasycznych reguł Ultimy i idei zwiększenia kooperacji pomiędzy mieszkańcami świata, nie skupi się jednak wyłącznie na tym co zaoferowało graczom Origin, ale obejmie również szereg dodatkowych rozwiązań, o których gracze serwerów oficjalnych mogli tylko pomarzyć. Rozwiązań, które – jak ufam – przypadną Wam do gustu. Więcej informacji na ich temat, znajdziecie w przygotowanym przeze mnie “Powitaniu” – zamieszczonym pod tym linkiem.

Aktualnie, przygotowanie naszego nowego, klasycznego serwera UO jest w bardzo zaawansowanej fazie. Świat już niemal w całości został zasiedlony a zdecydowana większość autorskich rozwiązań zaimplementowana. Obecnie skupiamy się na łataniu ostatnich ujawnionych błędów, sukcesywnym dekorowaniu obszaru gry oraz przygotowaniu nowych materiałów opisowych na nasz internetowy serwis.

Szacujemy, iż start naszego nowego świata, może nastąpić niedługo po zbliżających się świętach Bożego Narodzenia – a przed końcem bieżącego roku.

Trzymajcie zatem kciuki i już teraz przekażcie swoim towarzyszom z złotych czasów Ultimy radosną nowinę, iż mają gdzie powrócić.

Do zobaczenia już niebawem!

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest