MoonGate - Polski Serwer Ultima Online, Valheim, Legends of Aria, World of Warcraft, ArcheAge, Conan Exiles
Skip

Pakiet aktualizacji dla serwera Valheim

W piątek, 26 lutego dokonaliśmy aktualizacji serwera WarCry: Valheim do wersji 0.146.11. Przyniosła ona wiele wyczekiwanych poprawek oraz zmian – zarówno po stronie serwera jak i samej gry.

Aktualizacja ogranicza występujące problemy z połączeniami z serwerem, dodano także wsparcie dla technologii Vulkan. Niektórzy członkowie społeczności sygnalizują, że korzystanie z Vulkana przynosi nawet dwukrotne wzrosty wydajności ich kart graficznych w trakcie gry.

Usunięto również błąd, który w niektórych przypadkach powodował poważny crash wirtualnego świata – skutkujący brakiem możliwości jego odczytu. Problem ten – w ostatnich dniach – spędzał sen z powiek twórcom gry. Nie był to jednak błąd groźny dla WarCry, albowiem – jak i w przypadku innych naszych serwerów – wykonujemy regularne backupy aktualnych stanów świata gry.

Twórcy gry wzmocnili również wszystkich bossów, poza pierwszymi dwoma. Tym samym Bonemass, Moder czy Yagluth zyskali więcej punktów życia i częściej korzystają z niektórych ataków specjalnych.

Aktualizacja przynosi także poprawki wielu mniejszych niedoróbek technicznych. Ponadto wraz z dokonaną aktualizacją serwer poprawnie dokonywać będzie zapamiętania ustawień widoczności pozycji Gracza na mapie – względem innych osób – po aktywacji tej opcji. Dotychczas opcja ta – do poprawnego działania – wymagała każdorazowego odnowienia ustawienia – po ponownym uruchomieniu gry.

W związku z poprawkami dotyczącymi mechanizmów logowania/wylogowania, dokonaliśmy również modyfikacji sekcji “Jak zagrać” dla naszego serwera.

Post your comment

Facebook X / Twitter Pinterest